Masterplast po raz kolejny laureatem nagrody Business Superbrands


Superbrands to wyróżnienie  dla  najbardziej wybitnych marek. W tym roku po raz dwunasty komitet złożony z 23 niezależnych ekspertów  uznał markę MASTERPLAST za godną noszenia znaku towarowego Business Superbrands 2019. Superbrands to znak towarowy symbolizujący wysoką jakość, znany również szerszej publiczności. Najwybitniejsze marki konsumenckie i biznesowe są nagradzane w międzynarodowym systemie. Po kilku etapach wstępnej […]

Superbrands to wyróżnienie  dla  najbardziej wybitnych marek. W tym roku po raz dwunasty komitet złożony z 23 niezależnych ekspertów  uznał markę MASTERPLAST za godną noszenia znaku towarowego Business Superbrands 2019.

Superbrands to znak towarowy symbolizujący wysoką jakość, znany również szerszej publiczności. Najwybitniejsze marki konsumenckie i biznesowe są nagradzane w międzynarodowym systemie. Po kilku etapach wstępnej kontroli komitet złożony z 45 niezależnych specjalistów ds. Marketingu i ekspertów ds. Zarządzania przedsiębiorstwem decyduje o tym, komu przyznać nagrodę.

Wyróżnienie wyznacza kierunek dla graczy rynkowych dążących do poprawy i pokazuje przykład skutecznego budowania marki dla marek krajowych.

 

Nagrodą jest pozytywna opinia na temat marki, która wyróżnia to, co najlepsze w kontekście profesjonalnym. W skład komisji przyznającej nagrodę wchodzą uznani eksperci z branży, którzy swoją decyzją potwierdzają dotychczasowy sukces i autentyczność naszej marki. Nominacja opiera się wyłącznie na kryteriach zawodowych, nie można ubiegać się o nią.

Wierzymy, że ocena przyznana naszej marce zapewnia naszym kupującym i klientom nie tylko bezpieczeństwo, ale także gwarantuje codzienny wybór.

Od momentu założenia w 1997 r. Masterplast dąży do osiągnięcia doskonałości w obszarach swoich produktów i usług, a także w partnerach biznesowych i relacjach społecznych. Marka MASTERPLAST jest ucieleśnieniem całej wartości, która osiągnęła znaczące uznanie dzięki staraniom założycieli i ponad 20-letniej wytrwałej pracy zespołu współpracowników. Jesteśmy dumni, że niezależne profesjonalne jury przyznało Masterplast po raz ósmy wyróżnienie wybitnych marek biznesowych, nagrodę Business Superbrands.

Więcej na temat Superbrands: www.superbrands.hu